HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kategori: KURUMSAL 5563

Kuruluşunda inşaat ve taahhüt alanında faaliyet gösteren firmamız, teknolojinin getirdiği en son yenilikleri ve işgücü potansiyelini doğru kullanarak mali yapısını güçlendirmiş, alanında sunmuş olduğu başarılı hizmetlerle birlikte giderek artan istikrarlı bir büyüme yakalamıştır.

CETAŞ MADENCİLİK İNŞ. A.Ş. olarak, bugün geldiğimiz noktada, üretim tesislerimiz, geniş makine parkımız ve kendini sürekli yenileyen insan gücümüzle, başta İstanbul olmak üzere, Anadolu’nun dört bir yanında halen devam eden yol, köprü, tünel, sosyal tesis, çevre düzenleme gibi altyapı ve üstyapı projelerini hayata geçirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Dünya standartlarında üretim ve uygulama yapan CETAŞ MADENCİLİK İNŞ. A.Ş. Profesyonel yönetici kadromuz ve uzman ekibimizle, verdiğimiz hizmetlerde kalite ve çevreye duyarlılıktan ödün vermeden çalışıyor, projelerimizi daima, söz verdiğimiz gibi tam zamanında ve eksiksiz teslim etmenin özgüveniyle, kendimize yeni hedefler belirliyoruz. Sürekli gelişme ve yeniliklere ayak uydurma misyonuyla geleceğe emin adımlarla yürüyen CETAŞ MADENCİLİK İNŞ. A.Ş.  güçlü ekibiyle doğru ve net çözümler üretmeye devam ediyor.